V pátek hlídám rodičům barák
18.6.2026 09:19
Promouvoir
To se tu nenajde ani jedna holka co by měla se mnou? Bydlím u Berouna a barák je ve Zdibech.. po cestě vyzvednu a v sobotu si řekneš :))
Nemusíš mít sebou vůbec nic, jen čistý oblečení. Jediný co musíš mít je pozitivní postoj a dobrou náladu. NIC ale není pro tebe povinné ani zavazující. Kdykoliv tě odvezu na metro nebo zaplatím Bolta. Vše ve vší počestnosti.
Jelikož čas běží, ideálně poślí tvoji civilní fotku a telefonni číslo. V pátek pracuju do 15 hod, tak v 16 hod teď vyzvednu a v17 už plaaveme v bazénu