Bohumín Aktiv
333pas
Kdo by chtěl dneska něco pěknýho podniknout.
Kuřba Rimning a třeba i něco víc záleží na sympatií. Nejlíp nějaký aktiv z Bohumína
Podmínka ty sprostoty nebo aspoň mobilní. Jsem bez prostor!!!
P.S. Pište jen kdo se chce vážně sejít.