Publications

vakos1601
il y a 2 mois

Dnes okolo 23h jedu do ceska z Wilhelmshavenu prez Hamburg,Drazdany atd. Chce se nekdo pridat nebo si po ceste jen pohrat? Jsem hravy mazel,rad honim kourim a doteky.

vakos1601
il y a 7 mois
61 9
vakos1601
il y a 9 an

novy strik...

dokonce...
170 22
vakos1601
il y a 9 an

Po vyhoneni...

Nerad tak saaaam....
158 8
vakos1601
il y a 9 an
153 15