Szaramuta il y a 9 an +3 Szukam przyjaciółki Szukam kogoś z kim mogę pogadać popisać czy nawet się spotkać. Na której można liczyć i ona na mnie.A czas pokaże jak będziemy sobie za to dziękować. Détails 6 0 Sauver Partager Signaler