Publications

Hrabosik
il y a 4 mois

Dnes je mezinárodní den pití vína, dáte si, nebo držíte suchý únor?

napiju se
52.4 %
suším (hu*u)
47.6 %
Total votes: 21
Le vote est terminé
Hrabosik
il y a 1 an
37 7
Hrabosik
il y a 3 an

lepší to nebude

je tu spousta galerií, na které se bez vlastní nemůžu podívat, takže asi tak 😜
35 4