croatia83 il y a 14 an +10 :-) vy co nemáte rádi baculky, prosím jděte dál bez zbytečných urážek... nikdo na ně není zvědavý!!! a vy miláčkové, co nás máte rádi, si to krásně užijte :-* Détails 202 28 Sauver Partager Signaler