Blog
Sousedka v podpatcích
Po jedné divoké párty jsem se vrátil domů. Byl jsem trochu mimo – jak to po opici bývá – tělo citlivější, mysl otevřenější, všechno jaksi intenzivnější. Dal jsem si sprchu, chtěl jsem se trochu uvolnit. A jako vždy, když jsem byl sám, myšlenky mi začaly utíkat do těch.…