Posts

NavzdyToP
prije 1 godine

Báseň kterou jsem právě složil na téma jarní nadrženost:
Mrdá mi v hlavě, mrdá mi moc, mrdá mi v hlavě celou noc, celou noc a celej den mrdá mi už tak tejden xD