Honda-rider prije 12 mjeseci Dnes bude asi hodne velke horko, uz ted to pece jako blazen. Chystam se vyrazit k vode a udelat si hezky a pohodovy den, premyslim o nudaplazi Tisice u Neratovic. Treba tam nekoho potkam 🙂 0 0 Share Prijavi
Honda-rider prije 12 mjeseci jel bych dnes na vylet motorkou nekam dal od Prahy k vode 0 0 Share Prijavi