Posts

Když píšu že sem obyčejný je to jen proto aby žena která se snad ozve pozná že i přes obycejnost dokážu více...?

Tak koukám že i když ženy tvrdí že poctivý chlapy vymřeli,jeden takový ani nemá šanci aby se zde vůbec uchytil a měl nějakou reálnou šanci.

Nastavite istraživati druge objave

Prikaži više