Posts

fIlIp82cz
prije 6 mjeseci

Ať je lepší a chlapy: nazdravý at se vždy postaví a bohyně a vy všechny?- ste lepší než víno 🍷, když spíte 🤣🤣🤣 🤯

fIlIp82cz
prije 7 mjeseci

....Čautě Baby , né každé píchnutí je vražda 🙏😇🌹, nechci alba.....ani čápý hnízdo.......ani ženatý boy - NE! NE!.FO mám z nor.práce....spíš blbnutí a discokouly... veselost a toužebný chtíč...🙊🙉🙈🦁🌹