Posts
Občas si ho rád oholím...
Po dlouhé době jsem se zase jednou oholil. Pomalu, v klidu, beze spěchu. Při sledování pěkných videí a galerií. Tak, aby to bylo vzrušující. A pak už stačilo jen vzít foťák a začít fotit a trochu si i hrát.
Early rising
Pár obrázků ptáka pro změnu zatím v klidovém stavu. Není špatné nemuset občas ráno nikam spěchat a v klidu a v pohodě si vstávat do nového dne...
Spring awakening
Po delším čase jsem zase dostal chuť zlobit a nafotil pár fotek svého po zimě se probouzejícího ptáka. Snad se bude líbit i takhle neoholený?