Posts

versatil1
prije 3 mjeseca

To je tady opravdu naprostá většina těch, kdo si myslí, že je lepší se "vymlčet" , než jasně odpovědět. Stačí jednoslovně a je to vyřešeno. Stejně tak ty co osloví a pak si ani zprávu (odpověď) neotevřou . Opravdu tomu nerozumím!!!!

versatil1
prije 3 mjeseca
49 12
versatil1
prije 6 mjeseci
12 10
versatil1
prije 8 mjeseci
62 20