Posts

pa.10t
prije 8 godina
117 18
pa.10t
prije 8 godina

Vlakem z Prahy

Věnováno...ty víš :-))
130 11
pa.10t
prije 9 godina

Teď Praha25.9.)

Nudim se na hotelu (Top Hotel). Chci být přistižen, ukazovat se, koukat na sebe. Proste teď B Praze něco vymyslet. Ženy/dámy/slečny?
258 21
pa.10t
prije 9 godina

Cestou necestou...

Omlouvám se za některé neostré fotky. Musel jsem rychle a téměř byl přistižen...
A kdo se pořádně podívá, uvidí slečnu, co nakukuje .. (z toho jsem se málem udělal)
179 17
pa.10t
prije 10 godina

Public

Miluji ten pocit, když mě někdo může přistihnout...
151 11
pa.10t
prije 10 godina

At the hotel...

Dnes Senohraby.
Pracovnímu nasazení je třeba občas ulevit. A když mě za zády na chodbě "překvapila" uklízečka či pokojské služba (něčím přesně v tom spěchu), zážitek byl na světě. Na hotelu jsem do zítřka - nápady na fotky pište do zpráv. Užívejte.
129 12
pa.10t
prije 10 godina

Na veřejnosti....

Zbožňuji ten pocit, když mě někdo může přistihnout. Zajímám se o ženu, slečnu, dámu, madam i paní ze Zlínska, se kterou bychom občas takhle zašpásovali.
211 24
pa.10t
prije 10 godina

V ruce...i venku...

Občas jsem musel uškočit před sousedy :-))
163 14