Na houbách
Rád lítám nahej nejen po lese.Příště někam na urbex.kdyby se chtěl někdo přidat nebo věděl nakou pěknou lokaci na Lounsku a v okolí tak napište
Kdo si všimne paní mezi stromy,tak se smála a říkala že tam bude chodit asi častěji když je tam takový pokoukání😜
Kdo si všimne paní mezi stromy,tak se smála a říkala že tam bude chodit asi častěji když je tam takový pokoukání😜