Posts

endy.09
prije 10 mjeseci

Letní od vody

Fotky vznikly při jedné návštěvě u vody na vyhlášeném místě pro neřesti a vzrušení. Po hezkém diváckém zážitku, jsem byl naladěný na focení venku v přírodě a takto to dopadlo.
Je libo ostružiny nebo raději žalud???

Postavou nepatřím mezi sportovce, i tak se mi v tom těle žije příjemně. Komu se to nelíbí, ať na fotky nekouká.

PS pro všechny muže: jsem HETERO !!!

Komentáře a vzkazy od žen a párů potěší.
19 0
endy.09
prije 1 godine

Relaxační

Po prohřátí v sauně jsem potěšil tělo i trochu jinak. Bylo to po dlouhém půstu velice vzrušující, příjemné a i trochu adrenalin aby mne někdo nepřistihl.
Příště klidně uvítám společnost ženy či páru.

Jsem HETERO, MUŽI NEPSAT!!!
29 0
endy.09
prije 13 godina
140 20