Keresés

Pár nő & férfi
A keresés célja:
szex

Felhasználói albumok (2)

Személyes információk

Nemek:
Kor: 50 év 50 év
Szexuális irányultság: heteroszexuális biszexuális
Nyelvi készségek: Čeština
Családi állapot: házas házas
A szem színe: kék barna
A haj színe: barna szőke
Magasság: 180 cm 174 cm
Súly: 89 kg 68 kg

Szex hobbik és érdeklődési körök

anális szex
mély torkozás
orális szex
szendvics
szexi fehérnemű
csoportos szex
szvinger

Személyes leírás

Najdem zde někoho na občasné dovádění? Ideálně pár ve věku 35-45 let. Hledáme rozhodnutý pár (kecalů už jsme tady viděli dost), který by s námi rád trávil volné chvíle, drink, pokec, sex. Zkušenosti jsou minimální, ale chuť obrovská :-)Odpovíme všem, co pošlou vzkaz s fotkou nebo galerkou, vyplněným profilem a budou nám sympatičtí :-))). Věřte tomu, že opravdu každý člověk má nějakou výšku a taky něco váží :-), takže vyplnit tyto dva údaje do profilu opravdu není velký problém........
Bez fota nám ani nepište, nedokážeme si představit, že půjdeme na rande naslepo :-(
Prý náš popisek vyznívá, že chceme hned s někým hupsnout do postele, opak je pravdou. Zajít na poznávací drink je nutností, potom se uvidí :-))) Slovem ,,potom´´ není myšleno za půl roku nebo za rok :-)
K místu setkání, v žádném případě nepůjdeme k vám domu ani vás nepozveme k nám.

Ještě pár poznámek:
Když píšeme, že nepůjdeme k vám domů ani vás nepozveme k nám, tak tím opravdu myslíme, že nepůjdeme k vám domů ani k nám :-(, když píšeme, že nebudeme dělat žádné fotky, myslíme tím, že nebudeme dělat žádné fotky :-(, když píšeme, že hledáme pár, tak opravdu hledáme pár (pro méně chápavé: párem je myšleno žena a muž).
V případě, že ztratíte z jakéhokoliv důvodu zájem se s námi sejít, napiště to prosím, šetří to čas vám i nám. Z výmluv, co jsme zde obdrželi, by jsme mohli napsat knihu :-))). Pro zajímavost nejčastější: č.1 - náhlá menstruace, č.2 - náhle musím v sobotu nebo v pátek večer do práce, č.3 - víš, manželka/manžel to ještě neví, ale určitě se ozvem :-)))

Taky moc dobré hlášky:
,,Víš (víte), manželka ještě neví že má ráda skupinový sex nebo je Bi, pomůžete mi ji přesvědčit?!´´ :-(....................fakt NE!!!!
,,Nejlepší by bylo, kdyby jsme se potkali, jako náhodou, a ty by jsi mi svedl mou manželku a já to udělám, na oplátku, té tvé´´:-(.................fakt NE!!!!
,,Neříkejte mé manželce, že občas zajdete na swingers, mohlo by jí to odradit´´......asi manželce nakecal, že půjdeme společně na zmrzku :-(

Nedělejte ze sebe blbce!!!