Keresés
Férfi
Pár nő & férfi
A keresés célja:
barátság
szex
viszony
beszélgetés
Személyes információk
| Kor: | 39 év | |
|---|---|---|
| Szexuális irányultság: | heteroszexuális | |
| Nyelvi készségek: | Čeština | |
| Zodiákus jele: | Vízöntő | |
| Családi állapot: | egyetlen | |
| A szem színe: | zöld | |
| A haj színe: | barna | |
| Magasság: | 172 cm | |
| Súly: | 57 kg |
Szex hobbik és érdeklődési körök
orális szex
magassarkú
Személyes leírás
Ahoj,mám 1,8 měsíců mrnouska,tatka si našel jinou bábovku,takže jsme samy. Chtěla bych najít nákou spřízněnou duši,rozumnou,chápavou,tolerantní,se smyslem pro humor.
Źivot nás,neustále překvapuje a staví do cesty různé překážky,je už pouze na nás jak se jim postavit,asi nejdůležitější je se tomu postavit čelem a hlavou vztyčenou! Myslet pozitivně a doufat,že bude líp,bohužel už nejsme partneři,asi to tak mělo být...... Tet,už se jen rozběhnout a začít žít:).Najít nákého sympataka a trochu se rozveselit a začít žít........ Chceš-li být milován,miluj.
Máš,pocit,že už tě nic nepřekvapí,a ono ejhle bum,vše je najednou jinak,bohužel,je mi smutno a chtěla bych najít člověka,upřímného tolerantního a aby mu záleželo na druhým,myslíte,že někdo takový exituje?
Chtěla bych,najít vážný vztah,vím že to nejni jednoduchý,člověk se i trochu bojí,každopádně stačí mi jeden,pokud najdu tu správnou osůbku,budu ráda.Pro začátek mi bude stačit,třeba jen kamarád s mazlením,pak ukáže čas....
Źivot nás,neustále překvapuje a staví do cesty různé překážky,je už pouze na nás jak se jim postavit,asi nejdůležitější je se tomu postavit čelem a hlavou vztyčenou! Myslet pozitivně a doufat,že bude líp,bohužel už nejsme partneři,asi to tak mělo být...... Tet,už se jen rozběhnout a začít žít:).Najít nákého sympataka a trochu se rozveselit a začít žít........ Chceš-li být milován,miluj.
Máš,pocit,že už tě nic nepřekvapí,a ono ejhle bum,vše je najednou jinak,bohužel,je mi smutno a chtěla bych najít člověka,upřímného tolerantního a aby mu záleželo na druhým,myslíte,že někdo takový exituje?
Chtěla bych,najít vážný vztah,vím že to nejni jednoduchý,člověk se i trochu bojí,každopádně stačí mi jeden,pokud najdu tu správnou osůbku,budu ráda.Pro začátek mi bude stačit,třeba jen kamarád s mazlením,pak ukáže čas....