Keresés
Nő
A keresés célja:
barátság
szex
viszony
beszélgetés
Személyes információk
| Kor: | ||
|---|---|---|
| Szexuális irányultság: | heteroszexuális | |
| Nyelvi készségek: | Čeština | |
| Zodiákus jele: | Nyilas | |
| Családi állapot: | egyetlen | |
| A szem színe: | barna | |
| A haj színe: | barna | |
| Magasság: | 180 cm | |
| Súly: | 115 kg | |
| Intim szőrzet: | Borotváltak | |
| Erotikus zónák: | Száj és ajkak, Alsó hát | |
| Kedvenc szexhelyek: | Ágy, Autó | |
| Kedvenc szexpozíciók: | Misszionárius, Lovagló póz, 69 |
Szex hobbik és érdeklődési körök
orális szex
szex a nyilvánosság előtt
szexi fehérnemű
simogatás
gyengédségek
Személyes leírás
69 není rok mého narození ale jedna z oblíbených poloh :-)
1. za peníze si štěstí nekoupíš, ale je lepší brečet v limuzíně jak v autobuse
2. nepříteli odpusť, ale nezapomeň jméno toho zmrda
3. pomoz někomu, když má problém... a on si vzpomene, až bude mít další...
4. spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít
5. chlast problémy neřeší, ale mléko taky ne!
Budoucnost naleži tĕm kteří věří svým snům
Budu rád když se nejde někdo, nejlépe žena se kterou dá povídat ať už přes zprávy nebo u kávy rád poznám nové lidi.
Opravdu nepochopím chování některých lidí.
Když tu s někým mluvím tak vždy slušně a rozhodně neposílám zprávu každou sekundu nebo minutu.
Takže než někoho dáte do ignorace aspoň napište nerozumím si s tebou nejsi můj typ nechci si s tebou psát aspoň napište něco a když to ten člověk nepochopí tak potom ignorace. A ne že po pár zprávách vzájemné komunikace nebo po poslání civilní fotky uděláte hned toto.
Je to opravdu neslušné.
1. za peníze si štěstí nekoupíš, ale je lepší brečet v limuzíně jak v autobuse
2. nepříteli odpusť, ale nezapomeň jméno toho zmrda
3. pomoz někomu, když má problém... a on si vzpomene, až bude mít další...
4. spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít
5. chlast problémy neřeší, ale mléko taky ne!
Budoucnost naleži tĕm kteří věří svým snům
Budu rád když se nejde někdo, nejlépe žena se kterou dá povídat ať už přes zprávy nebo u kávy rád poznám nové lidi.
Opravdu nepochopím chování některých lidí.
Když tu s někým mluvím tak vždy slušně a rozhodně neposílám zprávu každou sekundu nebo minutu.
Takže než někoho dáte do ignorace aspoň napište nerozumím si s tebou nejsi můj typ nechci si s tebou psát aspoň napište něco a když to ten člověk nepochopí tak potom ignorace. A ne že po pár zprávách vzájemné komunikace nebo po poslání civilní fotky uděláte hned toto.
Je to opravdu neslušné.