F uck
Holka co by se chtěla seznamovat s pohodovým týpkem by tu nebyla? Nehledám čistě sex, nebo šukačku, chci se třeba i s někým jen tak vídat, pokecat, trávit normálně čas. Chtěl bych holku vyrovnanou, co ví co chce, a né že to každou chvilku bude jinak, chtěl bych už nějakou stálost, mít komu věřit, a tak, vím že píšu trochu jak teplouš nebo nějaký přehnaně já nevím co :D mě prostě jen chybí takové obyčejné věci, třeba slyšet dobré ráno, nebo normální obejmutí. Je strašně jednoduché v dnešní době najít někoho do postele, ale složité najít někoho, s kým bych si třeba rozumněl i po posteli :-D o to víc si třeba budu vážit :-) a je mi už jedno co mi kdo povídá,sem ve věku,kdy sou pro mě důležitejší činny než slova, všechno ostatní je sračka. Už se mi tady nechce nic vymýšlet, no pak když se člověk cítí sám, tak vymýšlí. Ale pozor, neplést, není to zoufalost, spíš mě kamarídi už lezou krkem a někdy mám pocit, že mrhám zbytečně časem, a to i když se bavím, asi by se dal líp využít.