Blogok (1)
7 évekkel ezelőtt
39
1184
8
Stalo se to dávno...ještě na mých studiích na umělecký škole(kde nás nejen,že neučili pravopis,ale také vesele ignorovat jakoukoliv korekturu textu,protože všechno je prostě záměr umělce a jakákoliv…
Személyes információk
| Nemek: | ||
|---|---|---|
| Nyelvi készségek: | Čeština |