Hozzászólások (7)
ferro
Ahoj, jsem sice o nějaký ten pátek starší než Ty, ale podobně jako Tobě - prostě rád si často nastříkám semeno do pusy. Hodně mě vzrušuje pohled na ejakulaci, když husté semeno vystřikuje a teče z penisu. Jsem ženatý, ale často onanuji. Chtěl bych někdy onanovat s někým, honit mu péro a dívat se na jeho výron semene.
0
0
ferro
Vleže na zádech je to opravdu trochu nepohodlné, ale jinak to nejde, abych si všechno semeno nadávkoval pěkně na jazyk a vychutnal. S žaludem v puse by to asi nemělo chybu.
1
0
ferro
Mám přesně stejnou zkušenost jako Ty.Já se snažím vystříknout jen část semene, aby moje chuť na něj přetrvala, ochutnám ho, a potom vystříkám všechno. Tajně sním o tom ochutnat jiné semeno.Mohli bychom vyzkoušet společně onanovat a ochutnat. Už teď mi stojí.
5
1