Hozzászólások (12)
Kopretina0612
Jezisi ten kubawagen je dementi první třídy opravdu soudí lidí které osobně nezná ubozak sfetovany zamindrakovany
0
0
Kopretina0612
Kubawagen soudí ubozak co mě nezná nebo mi přitom snad svítí že usuzuje podle svého uvážení jsi ubozak kterého hned tak někdo nepozná a já dekuji za to že takového debila neznam!
0
0
Kopretina0612
Kubawagen by měl podstoupit léčení neboť je nechutný jak po zprávách tak tady osobně ho neznám ale podle jeho zpráv na vzkazu je buď chorý nebo sjety !
0
0
Kopretina0612
Kubawagen ubozak co urcite ujizdi na fetu a má potřebu psát nechutně zprávy jak na vzkazy tak sem soudí někoho koho osobně nezná z tohohle hlupáka je mi na zvraceni
0
0
Kopretina0612
Prý spekoun asi dotyčný žádného pořádného nevidel🤣🤣🤣🤣🤣takové 130kilove kolosy co se zde vystavuji
0
0
Kopretina0612
Ale je to problem i stemito zbranemi ponevadz vetsina mi napise cituji mas skype kouknes jak pohonim,nebo kote dej tel udelam te jini prijedu omrdam te ,ale to je jen zlomek ano vim jsem na erotickem chatu ,ale takove zpravy me urcite neoslovi ani fota vybav muzu mozna za toto budu mnohymi odsuzovana ,ale je mi to nejak jedno
0
0