Hozzászólások (10)
PeterMay
Sympatická žena se sexappeal-em nepotřebuje dělat "hambatý" fotky a chlapske oko bude potěšeno. A nick victorie_angel je toho jasnym důkazem. 😉
0
0
"A tak to má být, protože tak je to správně!" (Uhodneš z jakého filmu to je?) 🤣 Závidím Ti, ale přeji Ti to. Ať ten nejlíp chutný nápoj vydrží co nejdéle a nikdy nebude o něj nouze. 😉😁 Hezký den a ještě jednu říkám: "Bylo to napsáno moooc hezky."
PeterMay
Snad bych pro červený nick doplnil ještě jednu věc. Nemyslete si jak je to vždy boží střídat nápoje. Ono když se někde potká cola s tonikem, tak z toho v lepším případě bývá pořádný "břichabol" někdy až "Kolika".
A to se Vám ještě Kofola vysměje slovy: "Kdyby si zůstal jenom u mně, tohle by se ti nestalo!".🤣🤣🤣🤣
2
0
Myvalka
Vidíš, a to jsem přesně já. 😂 Klidně budu věrná perlivé vodě a Coca cole do konce života a nechám si ujít milion dalších zajímavých chutí. Potřebu testovat celý regál mám poměrně malou. Občas ochutnám, ne že ne, ale stejně se nakonec vracím k tomu, co mi opravdu sedí. Já prostě nejsem degustátor, spíš věrný konzument osvědčeného a oblíbeného. 😁
PeterMay
"A tak to má být, protože tak je to správně!" (Uhodneš z jakého filmu to je?) 🤣 Závidím Ti, ale přeji Ti to. Ať ten nejlíp chutný nápoj vydrží co nejdéle a nikdy nebude o něj nouze. 😉😁 Hezký den a ještě jednu říkám: "Bylo to napsáno moooc hezky."
1
0
PeterMay
Moc hezky napsáno a věřím, že 90% lidí by to takhle chtělo mít tu svoji "Cold Cola". A na rozdíl od červeného nicku podemnou si nemyslím, že by to muži nepochopili. My muži jsme holt smlsani. Nebudu teď rozebírat kdo nás k tomu vede.
Ale co máme dělat když stejně jako kolu si rádi dáme i kofolu, nebo třeba i tonik? Akorát nežijeme v osmanské říši. Pak jako šílenci lítáme od chlaďáku k chlaďáku, co pro změnu nechápou ženy, že si neumíme vybrat jenom jeden druh nápoje který budeme nasávat po zbytek dnů když právě nebudeme chuť mít žízeň. 😉🤣🤣🤣
3
0