Opalovačka a něco víc v lomu
22.6.2026 03:07
Támogatni
Čaute, chtěl bych najít jednotlivce nebo i více chlapů kteří by bez zbytečných předsudků a zcela nezávazně byli schopni se domluvit a sejít se v Brně v lomu na pokec a popřípadě i Fun. Předsudky stranou, věk a vše je neomezené. Je jedno jak vypadáš, prostě napiš domluv se a doraž. Pokec při opalování není nic špatného. Piš do vzkazů