Zaměstnat mysl i něco víc...
11.4.2026 23:25
Támogatni
Ahoj jsem po dlouhém vztahu sám tak bych poprosil nějakou milou, chápající slečnu která to neměla také jednoduché? Nějakou sympaťandu která mě třeba vnese novou jiskru do života? Já pohodar z Brna 37/90/190 který nikdy nezkazí jakoukoliv zábavu a je vždy nad věcí,tak jestli tu jsi tak se neboj napsat, nekoušu , zároveň vím že je to tu nereálné ale naděje umírá poslední,Petr z Brna