poszukiwania nadal trwaja:)chyba sie nikomu nie podobamy:)liczymy na znajomosc wylacznie w dziewczyna.moze Sylwester spedzimy razem:)pozdrowka:)mail - arczibald0@interia.pl
Fotki z wakacji nad morzem.Szukamy przyjaciolki,najchetniej z Podlasia.gg-4352188.poczta arczibald0@interia.pl.Dziekujemy za mile komentarze:)Pozdrawiamy!