pnbn 8 évekkel ezelőtt Blog MDŽ Drahe damy, k Vasmu sviatku Vam v mene vsetkych muzov zelam vsetko najlepsie :) PS: Muzom, ktori nic zenam zelat nechcu respektive im chcu zazelat sami a nie mojim prostrednictvom, sa ospravedlnujem :) 3 6 Megosztás Riport