Bejegyzések

vakos1601
2 hónapokkal ezelőtt

Dnes okolo 23h jedu do ceska z Wilhelmshavenu prez Hamburg,Drazdany atd. Chce se nekdo pridat nebo si po ceste jen pohrat? Jsem hravy mazel,rad honim kourim a doteky.

vakos1601
7 hónapokkal ezelőtt
61 9
vakos1601
9 évekkel ezelőtt

novy strik...

dokonce...
170 22
vakos1601
9 évekkel ezelőtt
158 8
vakos1601
9 évekkel ezelőtt
153 15