Bejegyzések

Tiram
5 évekkel ezelőtt

It was nice

Když není kam zajít tak aspoň je kam zasunout 😋
18 3
Tiram
6 évekkel ezelőtt

Friend

Po dlouhé době jsme se domluvili zajít na kafíčko. Dopadlo to takhle a vubec se nemůžu stěžovat:😉
37 4
Tiram
6 évekkel ezelőtt
33 4
Tiram
6 évekkel ezelőtt

Jedná z amaterek

Dobrá projížďka v autě 😁
29 4