Dan-75 6 hónapokkal ezelőtt Že bych rád vyzkoušel to co je zatím jenom v představách! A realizováno mám skutečně dost! 0 0 Megosztás Riport
Dan-75 1 évvel ezelőtt Na co myslíte? Na normální bábu co je zhruba v mém věku a na nic si nehraje! 0 0 Megosztás Riport
Dan-75 2 évekkel ezelőtt Na to že bych si dobře zamrdal! Je na tom něco špatného? 1 1 Megosztás Riport