Nikol_120 7 hónapokkal ezelőtt Co si myslíte o tom, když kamarádka roky říká o jiném, jaký je to blbec (a horší) a pak se s ním stejně vyspí? 14 13 Megosztás Riport
Nikol_120 7 hónapokkal ezelőtt Že ten můj je zlatíčko. Prý :jestli mě budeš zlobit, hodím tě kamarádům a ti se v tobě rukama tak pohrabou, že se týden nevycuras 😁😁😁 20 5 Megosztás Riport
Nikol_120 7 hónapokkal ezelőtt Že mě pěkně bolí zadnice, když si z ní včera udělal přítel jehelníček 20 3 Megosztás Riport
Nikol_120 8 hónapokkal ezelőtt Vypadá to, že jsem zadaná... Měla bych Riport Přestat jsem chodit a smazat profil 28.5 % Chodit jsem dál, psát si, scházet se... 71.5 % 0 Total votes: 235 A szavazás lezárult