Lumpicek007 7 hónapokkal ezelőtt to tu dnes není nějaká žena nebo slečna co by si ráda jen tak psala..... nezávazně o čemkoliv 1 0 Megosztás Riport
Lumpicek007 12 hónapokkal ezelőtt Je dnes nekdo v aqualandu moravia budu tu do zaviracky 0 0 Megosztás Riport
Lumpicek007 1 évvel ezelőtt nuda v Brně a co vy nenudí se někdo nepokecal by někdo o čemkoliv?¨ 0 1 Megosztás Riport