Kúpil som si byt, zaspávam a budím sa sám. Do teraz som si to nejak neuvedomoval ale je to celkom smutné. Nebývam v starom meste, nemám drahé auto, a ani nehľadám niekoho kto si na tom zakladá. Žijem najlepší život ako som za svoju… Több megjelenítése