MultiplexMultipl 1 évvel ezelőtt Jsme na cestě do Tramtarie, nevim kdy přesně se vrátíme, ale vím určitě že od 16:00 už budeme stoprocentně k mání 4 0 Megosztás Riport
MultiplexMultipl 1 évvel ezelőtt Kluci dřív jak v osm dnes večer nepište nebudeme na příjmu tak ať zbytečně nečekat na odpověď,,, zatím ahoj a moje rada zní : šetřete si tu nálož pro nás 😋 2 0 Megosztás Riport
MultiplexMultipl 1 évvel ezelőtt Je to normální že si takhle mocně ujizdime na kouření? 5 0 Megosztás Riport