Bejegyzések

syd
17 évekkel ezelőtt

Na přání pro Bu... ;-)

S troškou zpoždění, ale přece ...
30 3
syd
21 évekkel ezelőtt

Hups ;o)

Na přáníčko (R:o) a s přijemnou podporou (F :o) láduji láduji. Bylo to velice příjemné, jen by to chtělo asistenci - dvě ruce je málo :o)))
28 3
syd
21 évekkel ezelőtt

lepší než minule ? ;o)

snad je lepší než minule. Příště zas z trošku jiného soudku ?
31 1
syd
21 évekkel ezelőtt

Aspoň něco :o)

Pořád jenom koukám, tak abych taky něco ukázal, tak tady to je. Buďte hodní :o))
33 1