Bejegyzések

sato
11 évekkel ezelőtt

hladam

hladam zenu ma niektora zaujem ?
149 8
sato
12 évekkel ezelőtt

oholit alebo neholit ???

ako sa vam viac paci?... holit alebo neholit ?
50 4
sato
12 évekkel ezelőtt
67 5
sato
13 évekkel ezelőtt

detail

ak mas zaujem tak napis.....hladam zenu.....vychod SVK
69 2