Ricerca
Donna
Coppia donna e uomo
Coppia donna e donna
Motivo della ricerca:
amicizia
sesso
relazione
parlare
Informazioni personali
| Età: | 54 anni | |
|---|---|---|
| Orientamento sessuale: | etero | |
| Competenze linguistiche: | Čeština | |
| Segno zodiacale: | Vergine | |
| Stato coniugale: | divorziato/a | |
| Colore degli occhi: | marrone | |
| Colore dei capelli: | marrone | |
| Altezza: | 178 cm | |
| Peso: | 79 kg |
Interessi e hobby sessuali
fisting
feticismo del piede
sesso orale
lingerie sexy
calze
sperma
voyeur
tacchi alti
fingering
preliminari
carezza
tenerezze
Descrizione personale
Věkem přichází zkušenost a určitý nadhled ...
Najde se někdo kdo ocení zkušenosti a zároveň neutuchající vášeň?
Udržuji se pravidelným sportováním.
Upřednostním raději pravidelné setkávání, než jednorázové akce.
Zdraví, čistota a pohoda ...
Zajímalo by mě, zda se dá tady reálně někoho najít, protože mě nebaví si prohlížet jen fotky, na to jsem ještě mladý 😀
Z velké části profilů zde čtu, nepiš jen ahoj, ale i něco o sobě, neposílej mi fotku přirození, ale i civilní fotku ... Vždy se snažím napsat něco víc než jen pozdrav, ale odpověď zpravidla nepřijde, tak se dámy nedivte, že je to tady, tak jak to je ... Vše je jen o komunikaci a když nemám zájem, můžu to přece krátce a slušně napsat, pro dotyčného je to minimálně zpětná vazba. Můj děda vždy říkal, že slušnost je pozdravit, ale povinností odpovědět. Škoda, že jsme v jiné době, době hlouposti a arogance ..
Najde se někdo kdo ocení zkušenosti a zároveň neutuchající vášeň?
Udržuji se pravidelným sportováním.
Upřednostním raději pravidelné setkávání, než jednorázové akce.
Zdraví, čistota a pohoda ...
Zajímalo by mě, zda se dá tady reálně někoho najít, protože mě nebaví si prohlížet jen fotky, na to jsem ještě mladý 😀
Z velké části profilů zde čtu, nepiš jen ahoj, ale i něco o sobě, neposílej mi fotku přirození, ale i civilní fotku ... Vždy se snažím napsat něco víc než jen pozdrav, ale odpověď zpravidla nepřijde, tak se dámy nedivte, že je to tady, tak jak to je ... Vše je jen o komunikaci a když nemám zájem, můžu to přece krátce a slušně napsat, pro dotyčného je to minimálně zpětná vazba. Můj děda vždy říkal, že slušnost je pozdravit, ale povinností odpovědět. Škoda, že jsme v jiné době, době hlouposti a arogance ..