Jsem ortodoxní motorkář, na první pohled potetovaný drsňák s vyholenou palicí a strništěm na ksichtu

, na druhý pohled jsem milý sympatický grázlík, milující humor na všechny způsoby, který si dělá srandu ze všeho

.
Mám rád férové jednání a proto říkám věci na rovinu, což se některým zoufalcům tady nelíbí, ale to mají smůlu

, netrpím nedostatkem sexu, takže nejsem honič co tady hledá a žebrá o povolenku k účasti na gangbang, nebo doprovod na SW aby si mohl zašoustat, nebo sáhnout ženě na prso, či dokonce na její fofrmušli

.....
Fotky neposílám, a už vůbec jako první, to hlavní proč tady jsme, je vidět v galerkách, jsem si vědom jak vypadám, proto nemám problém sejít se osobně a reálně se ukázat, nejsem zoufalý, tak že pokud potřebujete posílat fotky, místo reálného setkání, musíte navštěvovat nicky zoufalců, u mne máte smůlu.......... Tak že pro ženy, které byli obdařeny více krásou než myšlením: Fotky neposílám!!!
nejvíc mne tady fascinují loudílové, co si dají inzerát, mají podmínku zaslat fotku, ale sami fotky nikde nemají

... myslím že je zde taková různorodost lidí, že se nikdo nemusí za sebe stydět, tak že jde většinou jen o sběrače fotek, kteří se nad získanými fotkami uspokojují...
Jsem z Moravy, nemám problém někde přijet, nebo pokud to bude stát za to i pravidelně dojíždět: Brno, Zlín, Ostrava, Znojmo +- 100km..... :)
Něco pro feministky:
některé mé komentáře, či inzeráty jsou pouze pro pobavení, tudíž si nechte zhrzené reakce pro své muže, nebo kamarádky a raději si zajděte na pedikůru....