Post

selsil
7 mese fa

Par, nebo žena co by se k nam ve středu přidala?
Jsme tři super chlapi a jedna nadržena žena.
Užij si s nami šukaci jízdu.

selsil
7 mese fa

Ahoj,
Jak jsi na tom v pondělí 1.12. Po 17 hodině.
Chceme si užit.
A to buď trojku nebo čtverku, jako že tři chlapi. Uvidime, co klapne.
Pošli civil foto.
A+S

Continua a esplorare altri post

Mostra di più