Post

Lord_DA
22 anno fa

Pantyhose

Komu se to libi v silonkach? Ja je mam radeji nez puncochy - to trhani je na tom nejlepsi - a komu se to nelibi at da za 5 a nepise jak jsem tlusta a pritel ho ma maleho..
164 21
Lord_DA
22 anno fa

Pdarilo

Se mi nejak smazat starou galerii-stale hledame BI, i jen pro me L zenu ci divku z Prahy+okoli
95 2
Lord_DA
22 anno fa

Par z Prahy

Hledame zenu L nebo Bi nejlepe s vlastnim zazemim on 32 ona (o neco vice :-) )
28 0