Post
Opět v modré
Děkuji -marius- za skvělé focení a krásné fotografie. Koukám pohovka v hlavní roli :-)
Focení v barvičkách
Ještě pokračování k předchozí galerii, přeji krásné zimní pohlazení... . Fotil HonzaFotograf děkuji.
Focení v modré ....
Focení na místním mokřadu skvělým fotografem HonzaFotograf. Byla zima, ale zase vznikly krásné fotky...
Naplńující odpoledne
Sobotní focení s Danem. Počasí i příroda nakloněna, slunce svítilo, bezvětří... Dan je úžasný fotograf, děkuji, že díky jemu vznikla tahle nádhera. Naplňující proto, že energie při focení byla kouzelná stejně jako fotografie. Děkuji.
Angelika ....
Nazvala jsem tuto galerii podle Angeliky, markýzy andělů... jsem na ní totiž stejně zrzavá, možná i stejně hrdá...smích. Je asi dva roky stará, dosud nezveřejněná a ryze amatérská, fotila jsem s kamarádkou..... Jinak nejsem bi, takže hrátky neproběhly, jednalo se čistě o focení, já ji a ona mě. :-)
Červená v černém II.
Poslední galerie 3.11.2016.
Fotograf nick Fotobrno3
Děkuji moc Honzo, nádhera, dar od Boha, cit pro detail, skvělý muž.
Fotograf nick Fotobrno3
Děkuji moc Honzo, nádhera, dar od Boha, cit pro detail, skvělý muž.
Červená v černém .... nejen
03.11.2016 Fotograf Honza nick Fotobrno3 ...luxusní fotky. Moc děkuji....