Post

Buttslover
2 anno fa
Blog

" nic nehledám = neotravuj "

Někdy si říkám, můžeme si za to sami?  Jsme příliš horliví, ty příliš krasná, příroda zavelí, mozek se odkrví, péro postaví a mozek bez krvinek v prdeli ? Proč to ale děláš ? Proč jsi tak krásná, vyzývavá, polonahá. Proč se veřejně vystavuješ ?  Ač píšeš že…

Buttslover
7 anno fa

When the cravings are there

Když jsou chutě, příště už možná bez.....
439 52