Post

Jon222
2 anno fa
Storia

Horúca noc

Už dlhšie som si všímal krásnej dievčiny, ktorá sa presťahovala k nám na dedinu a zatiaľ vždy to skončilo len pri peknom úsmeve a príjemnom pozdrave potom sme sa,stretli pri venčeni našich štvornohých miláčikov, kde som sa konečne odhodlal a oslovil ju a príjemne sme…

Jon222
5 anno fa

Môj malý mix

Rad by som tu stretol niekoho príjemného na písanie a všetko možné za každú správu ďakujem
33 2
Jon222
6 anno fa

Bored :)

Just like that...
8 1