Post

Jeden osamělý otec skoro devítletého rošťáka z Příbramska žijící ve vesnici v domečku by se rád seznámil s fajn ženou 😁

Všem osamoceným Amatérům přeji do Nového roku všechno nejlepší a aby našli svoji polovičku.
Kdyby tady náhodou byla nějaká žena z Příbramska nebo Prahy západ co nechce být večer sama nechť se klidně ozve . Zázemí mám a auto též.

Všem osamoceným Amatérům přeji do Nového roku všechno nejlepší a aby našli svoji polovičku.
Kdyby tady náhodou byla nějaká žena z Příbramska nebo Prahy západ co nechce být večer sama nechť se klidně ozve . Zázemí mám a auto též.

Continua a esplorare altri post

Mostra di più