Post

DracciME
11 mese fa

zítra kolem čtvrté budu parkovat v Praze Štěrboholy a budu tam až do rána, tak kdyby někdo chtěl pokecat, dát kávu, nebo čaj, možná i něco víc, tak ho v kamionu rád přivítám. pište sz a domluvíme se.

DracciME
11 mese fa

právě jsem zaparkoval na odpočívadle uhry na německé A2 146.km směr Hanover. kdo by chtěl pokecat, dát kávu nebo čaj, tak tady budu cca do šesti zítra ráno.

DracciME
11 mese fa

dnes budu kempit v Německu někde na A2 poblíž Braunschweigu u benzínky. Nechtěl by někdo kávu, nebo čaj, pokec a v případě sympatií třeba i něco víc?

Continua a esplorare altri post

Mostra di più