Post

11631263
14 anno fa

na Václava

svátek se dá trávit různě, náš večer vypadal takhle ;-)
261 34
11631263
14 anno fa

Při procházce

Během procházky v lese ;-)
193 12
11631263
15 anno fa

V penzionu

Bylo krásné babí léto, tak jsme si vzali na pár dnů dovolenou a vyrazili odpočívat ;-)
171 21
11631263
15 anno fa

Mirroring

bezva víkend, nový obleček a momentální nápad ;-)
139 5
11631263
15 anno fa

Saturday

Po moooooc dlouhé době jsme byli sami doma a využili tu vzácnou chvíli i k focení ;-)
148 12
11631263
16 anno fa

Výročí

Slavili jsme výročí. Kolikáté? Tolikáté, kolik je růží v kytici ;o)
95 9
11631263
16 anno fa

Maskování

Po hodně dlouhé době jsme byli doma sami, tak jsme si trochu hráli.... ;o)
65 6
11631263
16 anno fa

Just like that

trochu jsem se nudila,je z toho pár detailů ;O)
44 7
11631263
17 anno fa

A memory of summer

Venku je sychravo, tak tady je taková malá vzpomínka na letní dny, když ryby zrovna nebraly, a také na procházky přírodou.
39 6

Continua a esplorare altri post

Mostra di più