Post

Hrabosik
4 mese fa

Dnes je mezinárodní den pití vína, dáte si, nebo držíte suchý únor?

napiju se
52.4 %
suším (hu*u)
47.6 %
Total votes: 21
La votazione è terminata
Hrabosik
1 anno fa
37 7
Hrabosik
3 anno fa

lepší to nebude

je tu spousta galerií, na které se bez vlastní nemůžu podívat, takže asi tak 😜
35 4