Blog
Zamyšlení
Jak začít ? Berme to jen jako konstatování stavu ,nikomu nic nevnucujeme . Možná to bude znít v dnešní době spíše archaicky , ovšem jen převádím myšlenky na písmo . Mnoho "párů" inzeruje záměrně píši "údajnou snahu o nalezení spřízněných duší" .…