Post

dzejna2
17 anno fa

Jen tak naostro...

Vyšli jsme si na procházku lesem, bylo teplo a tak jsem odložila vše nepotřebné. Nechala si jen sukni a tričko. Nejdříve jsme se drželi za ruce, pak jeho ruka zpočinula na mém zadečku. A když zajel rukou pod sukni a zjistil, že nemám kalhotky, hned vylovil foťák a cvakal a cvakal. Bylo tam úplné ticho a příjemně teploučko, nádhera.
684 70
dzejna2
17 anno fa

Lesní odhalování

Šli jsme na houby, ale protože svítilo krásně sluníčko a bylo teploučko dopadlo to právě takto. Vůbec se mi nechtělo zpět oblékat. Nikde ani živáčka a tak jsme se vydali na cestu jen tak bez trička.Moc hezké, ale do té doby než začal obtěžovat hmyz.
620 57